Новости  |  Публикации  |  Фото  |  |  
RSS  |  PDA Версия  |  Архив  |  
4POST НОВОСТИ Независимое Интернет-издание

Шаров здійснює діяльність в Україні та за кордоном прозоро


05 марта 2014, 11:04

Написать комментарий 0      Версия для печати 

Народний депутат України Ігор Шаров заявляє про прозорість своєї діяльності, а також діяльності своєї родини в Україні та за кордоном.

Про це інформує прес-служба народного депутата.

«Ті, хто вважають себе державними, громадськими та політичними діячами, повинні усвідомлювати, що їхнє життя має бути прозорим, на яких би посадах вони не перебували», – зазначив політик.

Як стверджує Ігор Шаров, для здіснення інвестицій у будівництво нерухомості в Іспанії декілька років тому, як цього вимагає закон, було отримано офіційний дозвіл Національного банку України. На даному етапі нерухомість іще знаходиться в процесі будівництва і всі визначені українським законодавством процедури реєстрації дотримуються. «Після розвалу СРСР я вимушений був працювати у бізнесі, організував декілька підприємств, заробив кошти. Потім, коли пішов у політику, продав акції і вклав фінанси в будівництво, як в Україні, так і за її межами. Що в цьому ганебного? Ні в нашій державі, ні за її межами не заборонено працювати й заробляти, якщо ти дієш у рамках закону. Мною сплачені всі податки, кошти задекларовано, про що й вказано в моїй декларації», – заявив народний депутат.

«Розумію, що зараз у країні дуже непростий період, унаслідок чого на хвилі емоцій будь-яка інформація може призвести до напруження та протистояння в суспільстві. Тому я закликаю всіх керуватися тільки здоровим глуздом і фактами», – наголосив політик.

Він підкреслив нинішнє надзвичайно велике значення вільної преси і чесних принципових журналістів в Україні. На думку Ігоря Федоровича, саме журналісти як свідома патріотична частина українського народу сприяли революційним змінам в Україні.

Крім того, Шаров наголосив, що ні в яких незаконних рішеннях, а тим більше у злочинних, участі не брав. «Я завжди захищав, захищаю і буду захищати інтереси своєї держави та свого народу і засуджую будь-які спекуляції з цього приводу. Більш того, я як безпосередній учасник бойових дій в Афганістані знаю, що таке війна, і категорично виступаю проти насилля в будь-якому його прояві. Протягом тривалого часу я, будучи почесним членом правління Кіровоградської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану, опікуюсь долею своїх побратимів з Кіровограда – афганців з інвалідністю, зокрема, забезпечив їх персональними автомобілями, а також всіляко сприяю соціальному захисту учасників бойових дій і людей з інвалідністю», – заявив Ігор Шаров.

«Зараз у цей складний час, як ніколи, потрібна консолідація суспільства навколо розв’язання нагальних життєво необхідних питань, конструктивний діалог між усіма політичними, громадськими організаціями та безпосередня робота з людьми задля повернення до стабільного функціонування держави», – вважає народний депутат.

Нагадаємо, що Ігор Шаров є народним депутатом України сьомого скликання, громадським діячем кандидатом наук, автором багатьох наукових праць і художніх творів, у минулому успішний бізнесмен, меценат.

Просмотреть все 0      Написать комментарий
ПОСЛЕДНЕЕ В РАЗДЕЛЕ
ФОТОРЕПОРТАЖИ
ВАЖНО
Украинцы по обе стороны Днепра хотят вывода войск из Крыма - 17:44
Россия стягивает технику и пушки на север Крыма - 15:07
СМИ: США рассматривает возможность предоставления военной помощи Украине - 14:52
Украина подала в суд на Россию - 14:37
Генпрокуратура объявила в розыск еще двух бывших высокопоставленных чиновников - 14:07
Украина выиграла четвертое "золото" на Паралимпиаде в Сочи - 13:37
Российский МИД наврал про Донецк, и угрожает взять его под защиту - 13:08
Колонны военной техники РФ двинулись вглубь Крыма - 12:14
Яценюк пообещал поставить вопрос о расширении полномочий Крыма - 11:59
Аваков отчитывается о задержании четырех организаторов бойни в Донецке - 11:29
ОБСУЖДЕНИЯ
ПО ТЕМЕ

ПОПУЛЯРНЫЕ
ПОСЛЕДНИЕ ПУБЛИКАЦИИ

E-mail редакции:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Перепечатка материалов только при условии ссылки на 4post.com.ua. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации в каком-либо виде, содержащей ссылку на агентство УНIАН, запрещено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.
weblog.com.ua